Čalounictví Divano

Reference

Renovace křesel Halabala a klubovky

Celková renovace křesel Halabala a klubovky. Broušení a moření dřevěné kostry, renovace látky - nová látka od anglického výrobce značky ROMO. 
Foto PŘED a PO!

Před renovací Po renovaci Po renovaci Po  renovaci Po renovaci

Sedací souprava, jídelní židle a dětský pokojíček

Pro svého zákazníka jsme na míru zhotovili sedací soupravu, jídelní židle a křesla a doplňky do dětského pokoje. Látka na sedací soupravu a židle byla použita od značky Kirkby Design od anglického výrobce a na přání zákazníka byla do dětského pokoje použita látka s motivem Mimoňů. 

Jídelní židle Sedací souprava Dětský pokoj

Obří sedací souprava

Pro rodinu do Třebíče byla vyrobena tato obří sedací souprava.

Sedací souprava

Renovace křesel Halabala

Křesla po kompletní renovaci. Brousili jsme kostru, nově mořili do tmavé barvy a látku jsme zvolili značky Clarke&Clarke od anglického výrobce. 

Křesla Halabala Křesla Halabala Křesla Halabala

Chránič do auta

K psím pelíškům si u nás zákaznice objednala i chránič do auta.

Chránič do auta Chránič do auta Chránič do auta

Psí pelíšky

Šijeme i pro psí kamarády. 

Psí pelech Psí pelech

Zakázková výroba atypicky velké postele

Představujeme vám atypicky velkou postel v anglické látce Gstudio s matrací od firmy Magniflex. 

Postel

Hotel a restaurace KOCOUR

V roce 2017 jsme renovovali hotel a restauraci KOCOUR v krásném městě Třebíč. Naši práci můžete vidět jak při pobytu v hotelových pokojích, kde jsou naším dílem např. postele, tak i v restauraci, kde se můžete posadit na krásné modré lavice s originálním prošitím opěradel.
Hotel a restaurace KOCOUR je krásným butikovým zážitkem, nacházející se u severního břehu řeky Jihlavy v histroicky významné židovské čtvrti zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.

Hotel a restaurace KOCOUR Hotel a restaurace KOCOUR Hotel a restaurace KOCOUR Hotel a restaurace KOCOUR

Courtyard Marriot Brno

Na podzim roku 2016 jsem ve spolupráci s MY DVA group dodali do hotelu Marriott v Brně čalouněné lavice, niky a media pods.

Hotel Marriot Hotel Marriott Hotel Marriott Hotel Marriott Hotel Marriott

Hotel Magic Cirkus

Kouzelný hotel MAGIC CIRKUS ve Francii jsme čalounili přímo na místě. V případě, že hotel navštívíte, můžete se posadit do našich křesel na recepci nebo do čalouněných boxů v restauraci. 
Kouzlo hotelu MAGIC CIRKUS v Paříži nedaleko Disneylandu spočívá v designových prvcích akrobatů, žonglérů a klaunů, kteří jsou součástí barevného motivu. Hotel je obklopen nádherným francouzským parkem. Wellness a francouzská restaurace, nemluvě o perfektní poloze v blízkosti Paříže, dělají tento hotel velmi atraktivní destinací.

Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus

Kanceláře YSoft Brno

Ve spolupráci s firmou My Interior service s.r.o. jsme vybavili zasedací místnost, relaxační místnost, kuchyňku a celoučalouněné místnosti známé také jako „telefonní budky“.

YSoft Brno YSoft Brno YSoft Brno YSoft Brno YSoft Brno

Pizzeria Ristorante TUSTO

Kompletní realizace rekonstrukce restaurace Tusto v Brně – Olympia centru. V restauraci jsou čalouněné lavice ve světlé šedé kožence. Sedáky jsou hladké se zakulacenými obšitými hranami. Opěradlo se skládá ze dvou vodorovných segmentů, také se zaoblenými a obšitými hranami.

Ristorante Tusto Ristorante Tusto Ristorante Tusto Ristorante Tusto Ristorante Tusto

Ristorante L'abbuffata

Pro restauraci L'abbuffata v Brně jsme vyráběli čalouněné sedací boxy. Pro praktičnost a design byla zvolena bílá koženka.

Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata

Arkys Brno

Začátkem roku 2016 jsme ve spolupráci s My interior service dodali do Arkys Brno čalouněnou zástěnu se sezením a taburety.

Arkys-Brno

Double Bar v Brně

Kompletní realizace vybavení, dnes již bohužel neexistujícího, Double baru v Brně. Naše práce spočívala ve výrobě sezení, konkrétně čalouněných boxů a taburetů. Za potahový mateirál byla zvolena koženka. Pěkně ladila se zbytkem interiéru a je praktická z hlediska úrdžby.

Double Bar Double Bar Double Bar Double Bar