Čalounictví Divano

Reference

Arkys Brno

Začátkem tohoto roku jsme ve spolupráci s My interior service dodali do Arkys Brno čalouněnopu zástěnu se sezením a taburety.

Arkys Brno Arkys Brno Arkys Brno

Hotel Marriott Brno

Na podzim roku 2016 jsem ve spolupráci s MY DVA group dodali do hotelu Marriott v Brně čalouněné lavice, niky a media pods.

Hotel Marriot Hotel Marriott Hotel Marriott Hotel Marriott Hotel Marriott

Kanceláře YSoft Brno

Ve spolupráci s firmou My Interior service s.r.o. jsme vybavili zasedací místnost, relaxační místnost, kuchyňku a celoučalouněné místnosti známé také jako „telefonní budky“.

YSoft Brno YSoft Brno YSoft Brno YSoft Brno YSoft Brno

Kanceláře Moravia IT

Hotel Magic Cirkus (Francie)

Pro hotel Magic Cirkus ve Francii jsme přímo na místě čalounili křesla do recepce a čalouněné boxy do hotelové restaurace. Vše je barevně přizpůsobeno stylu hotelu – tedy cirkusu.Hotel se nachází blízko Disneylandu.

Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus Hotel Magic Cirkus

Ristorante Tusto

Kompletní realizace rekonstrukce restaurace Tusto v Brně – Olympia centru.Na rekonstrukci jsme spolupracovali s truhlářskou firmou.

V restauraci jsou čalouněné lavice ve světlé šedé kožence. Sedáky jsou hladké se zakulacenými obšitými hranami. Opěradlo se skládá ze dvou vodorovných segmentů, také se zaoblenými a obšitými hranami.

Ristorante Tusto Ristorante Tusto Ristorante Tusto Ristorante Tusto Ristorante Tusto

Restaurace L'abbuffata

Pro restauraci L'abbuffata jsme vyráběli kompletní 2 nové čalouněné boxy. Jako potahový materiál je použita bílá koženka.

Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata Restaurace Labbuffata

Double Bar

Kompletní realizace vybavení Double baru ve spolupráci s truhlářskou firmou. V 1. i 2. patře restaurace jsou samostatné čalouněné boxy a taburety. Jako potahový materiál je použita koženka laděná do odstínu celého interiéru.

Double Bar Double Bar Double Bar Double Bar Double Bar

Pivovarská Brno

Pro restauraci Pivovarská Brno jsme zajišťovali přečalounění všech jídelních židlí a kavárenských křesílek přímo v prostorách restaurace a za plného provozu. Následně také přečalounění Heineken baru – barových boxů.

Pivovarská Brno Pivovarská Brno Pivovarská Brno Pivovarská Brno Pivovarská Brno